Acer

Co znamená toto?

Od 1.2. je pro tento účet spárovaní s mojeID povinné. Pokud se tak nestane budou všechny domény převedeny do programu Lite! Když to moje ID nechci registrovat co se stane když to budu mít v tom Lite, to ID nechci, protože musim vyplňovat věci, které vyplnit nechci, co se teda stane s tím lite doufám, že mi pořád web poběží.

Odpovědi
Hykam

Kontaktujte svého poskytovatele, mohl by to být podvodný email na získání vašeho přístupového hesla

anonym

Hykam bohužel není, jedná se o hosting Endora.cz který k tomu to přistoupila se spoluprácí Policií ČR kvůli nelegálnímu obsahu. Musí se tam vyplňovat i adresa na kterou pak příjde PIN 3. A abych vás navnadil =) tak pak je možnost Plné Validace neboly Občanský průkaz a napobočku a já dostal za to Hrníček MojeID =D je fakt super. A jelikož bude Acerovy tak 12 let tak se nedivím ani že nemůže ho systém pustit na registraci jelikož je možná z důvodu OP až od 15. Tak že buď si počkej nebo popros rodiče.