redy

Co znamená tohle slovo?

dneska sem byla označena takhle, (si blbá na entou)že sem blbá je možný ale
co to je na entou? jakože nula?

prominte kategorii

Nejlepší odpověď
Lamalam

Umocňování na entou znamená umocnění základu na číslo n, které označuje množinu přirozených čísel. Když něco umosniš na nulu, vásledkem je vždy 1.

Takže to znamená, že Tě nekdo označil za „hodně blbou“ (promiň).

Další odpovědi
anonym

Entá je hodnota velmi podobná ixté. Nekonkrétní číslo. Důležitější bude, jestli Ty víš na kolikátou je „chytrý“ ten, kdo ti to řekl.

Awe

že sem blbá je možný…
Tak tohle máš za zlatého bludišťáka!:D

rigormortis

nula nepatří mezi celá čísla…tudíž tě dotyčný označil exponenciálně se zvětšující blbkou.

arygnoc

pravdepodobne ste obdržali pravdivú informáciu.

na n-tú znamená na nevyčísliteľnú (blížiacu sa nekonečnu).

písmeno n sa v matematike používa na označenie mocniteľa neznámej hodnoty, zvyčajne v definovanom o­bore.

Reezo

mezi nultou a entou je rozdíl ( N ) = neznámá jednotka. Pokud tě někdo označí blbcem na entou, tak ti naznačuje, že jsi blbá tak, že se to nedá určit… Samozřejmě jde o urážku a nemusí jít o pravdu. Kolikrát je ten člověk hloupější, když to říká o jiných.

redy

Sem si naběhla co?
Příště si dám pozor jak formulovat otázku. 🙂