BEAES

Co znamená – Točí se jako holub na báni??

Nejlepší odpověď
quentos

báň je věž, přirovnává se tedy daný člověk ke nejspíš korouhvi na věži, která se točí pokaždé, když zafouká vítr

Další odpovědi
salsa verde

To nám říkala naše třídní ve škole. Někoho vyvolala, položila otázku a on se začal otáčet kolem sebe jestli mu někdo napoví. Aa uča řekla: netoč se jak holub na báni a odpověz!

anonym

http://knihy.cpres­s.cz/DataFiles/Bo­ok/00003483/Dow­nload/KH0229_ka­pitola.pdf

Ten holub – rozpaky.