ananas9

Co znamená to když kluk holce půjčí mikinu?

Doplňuji:
Děkuju, viděla jsem kluka, který se mi líbí jak jedné holce půjčuje mikinu.

Nejlepší odpověď
Hykam

Pravděpodobně je holce zima a kluk je gentleman 🙂

Další odpovědi
gecco

Kdysi přiletěli kamarádi z tropů na pražskou Ruzyň a se mnou byli smluveni, že pro ně zajedu a z letiště je rozvezu.
Přiletěli, ale jejich bagáž ne (tedy – některým ano, některým ne). Byl únor, okolo 0°C a siholilo… A oni byli oděni do tropů, z nichž pár hodin předtím odlétali…
Nikdy v životě, předtím ani poté, jsem neměl tak vyprázdněný šatník – a domníváš se, že tato skutečnost znamená něco jiného, než že by jim byla jinak zima???
___
Ve tvém případě by to ale mohlo znamenat, že nevíš, jak se správně oblékat..
Na to pozor.
😉
Doplňuji:
Barbakan: je to pražská čtvrť – a tehdy se tak ještě jmenovalo i letiště, dnes V.H…
😉

klumprt

Kromě toho, že je gentleman, by to mohlo znamenat, že k holce cítí nikoli nevýznamnou náklonnost.
Doplňuji:
Ovšem pokud ji holce oblíká bez ohledu na to, že už má na sobě dva svetry a zimní bundu, znamená to, že je divnej 🙂

redy

Znamená to že holce byla zima 🙂

led

Väčšinou to býva, že chlapec mikinou chráni dievča pred nepriazňou počasia, ako píšu už vyššie skúsení borci.
Ale môže to byť aj ochrana identity dievčaťa pred „zlými kamarátmi“…

ivzez

Že je slušně vychovaný.

Možná bys ráda četla, že tomu klukovi na té dívce nějak záleží,
ale to se z takto formulované otázky nepozná …

anonym

Nic to neznamená, jedině kdyby ji daroval, to by bylo od něho šlechetné.

k odpovědi gecco: Co to je pražská Ruzyň ?

lota

Nemusí to znamenat nic, možná, že kluk je všímavý a galantní.

Saxans

Tak logicky že s ní asi chodí, mikiny půjčují holky klukům ve vztahu aby ta holka měla nějakou jeho věc a mohla na něho myslet a takk