led

Čo znamená text: Vámi nahlášené odpovědi zůstávají, protože již nemáte rozšířená nahlašovací práva.

ide o citát z otázky:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pouziva-se-zde-stejny-nebo-dvoji-metr
nerozumiem tomu
citát:„Kategorie uživatelů Stříbrný a Zlatý má navíc práva pro úpravy vybraného obsahu (nahlášený závadný obsah se automaticky nezobrazuje a možnost nominovat užitečné odpovědi)“ nič iné som o tom nenašla.

Otázka:
1 – sú dva stupne zlatých užívateľov?
1a – s rozšírenými nahlasovacími právami
1b – s nerozšírenými nahlasovacími právami.
2 – Čo to vlastne znamená rozšírené nahlasovacie práva?
3 – Podľa čoho poznáme (strieborní a zlatí), aké nahlasovacie práva máme?
Kto to vie, odpovie.
Prosím, žiadne nemiestné poznámky.

Nejlepší odpověď
bolak

Podle čeho poznáš jaký máš práva? Nahlaš a uvidíš…
Doplňuji:
Doufám že to nebereš jako nemístnou poznámku, já tak učinil a vidím, že má nahlašovací práva nebyla nijak omezena. Dokonce mě to i poděkoalo, takže mám jistotu, že jsem nahlásil správně. ↓

"Vaše hlášení závadné otázky bylo odesláno našim administrátorům.

Děkujeme za spolupráci."

Zajímalo by mě, kdo všechno už přišel o ty rozšířený práva a z jakýho důvodu. Já bych byl pro, abysme na tom byli všichni stejně registrovaní, tak pokročilí, tak bronzoví, tak stříbrní, tak zlatí, tak Dr.Axl …prostě aby měly všechny zdejší kategorie uživatelů stejná práva nahlašování, tedy nahlásit ano, ale aby tam ta otázka zůstala alespoň do tý doby, než si ji přečte sám admin.

Další odpovědi
anonym

Led, nevím to jistě, spíše se dohaduji, ale podle tohoto oznámení bych si to vyložila tak, že právo osoby, která takové sdělení obdržela, nahlašovat otázky či odpovědi ke smazání, bylo omezeno. Nejspíš majitel serveru nebo administrátor dospěli k závěru, že některé návrhy na smazání jsou neoprávněné, nebo v horším případě jsou to návrhy poškozující osobu, jíž byly otázky a odpovědi navrženy ke smazání. Mluvím o zneužití „práva mazat“ tak, jak je to uvedeno v kodexu.
Nemám pocit, že zde existuje rozdělení na registrované zlaté skupiny a) a skupiny b). Spíše admin dospěl k závěru, že někteří zlatí nebo stříbrní postupují v rozporu s kodexem a zamezil jejich běsnění.
Samozřejmě se může stát, že takové omezení v případě velkého počtu „omylů“ při nahlašování vyhodnotí admin jako nežádoucí a tento postup zarazí. Prostředky k tomu k dispozici má. My ostatní můžeme být jenom rádi, že svou kontrolu řádně vykonává a nad pořádkem na Odpovědích.cz bdí.

Drap

Mě žádné omezení naqhlašovacích práv nepřišlo, a nemohiu smazat ani svou odpověď. Vysvětlení mám jediné, jsme si všichni rovni v právech, ale někteří jsou asi ještě rovnější. A si se to nepozná jen tak. Zřejmě jsou opravdoví zlatí a stříbrní, a potom ti druzí zlatí a stříbrní s právy mazání těch, co právě přišli.
Takhle to je. A neni to vlastně jedno ?

anonym

ad led, stačí číst kompletně. V níže uvedené citaci je napsáno AŽ k zablokování. To znamená, že před úplným banem jsou ještě dílčí kroky od napomenutí, výstrahy, varování, omezení práv a nejzazší je blokace účtu.
V infomailu je to napsáno jasně a adresát zajisté ví, co předcházelo i k čemu se to zřejmě vztahuje. –

NEGATIVNÍ CHOVÁNÍ.
Porušení Kodexu uživatele může vést až k okamžitému zablokování uživatelského přístupu bez předchozího upozornění.
Doplňuji:
ad led, všichni vědí co je blacklist, aniž by se o tom muselo výslovně psát, natož v kodexu.
Pokud bys byla náhodou jediná nevědomá, máš nejvyšší čas se poučit v odkazu níže:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C4%8Cer­n%C3%A1_listi­na

anonym

A sakra,tak to vidím,že tu vydržím bez BANu jen do švestek!

led

Nie som jediná nevedomá, ale ani ten odkaz nevysvetľuje moju otázku týkajúcu sa tejto stránky. Ale možno máš pravdu, že som enormne natvrdlá, keď neviem pochopiť tvoje myslenie. ale mysli a vysvetľuj spôsobom prijateľným aj laikom tj. ľuďom menej znalým. Tu nejde len o teba a mňa, ale (teraz nekričím napriek veľkým písmenám) O VŠETKÝCH, KTORÍ SA O TOTO VYSVETLENIE ZAUJÍMAJÚ. Všimni si, nepíšem, všetkých (užívateľov).
Ďakujem, ak mi a tým, ktorých to zaujíma, tvoje vysvetlenie preložíš do Laičtiny, reči laikov.

led

Dr.Axl, opäť jedna z chýb. Čítam kompletne, dokonca aj rozumiem tomu čo čítam.
Odvolávaš sa na „V níže uvedené citaci je napsáno AŽ k zablokování.“ Ano, toto je tam napísané, Ale tvoje voľné vysvetlenie neodokrýva záhadu rozšíreného a nerozšíreného nahlasovacieho práva. Nikde táto formulácia nie je použitá!
V tvojej odpovedi si použil len svoj názor vysvetlenia trestu,
PS.
žiaci vaše negatívne správanie múže viesť až k vylúčeniu zo školy.
…sím, on ma kope.
Žalovať sa nemá. Vidíte žiaci, toto je negatívne správanie. Za trest ti dnes odoberam právo žalovať

anonym

led, OK, měl jsem na mysli výklad, jenž lapidárně vyjádřila ocko.
U ní jsi to akceptovala, u mne nikoliv, ačkoliv já vycházel z předchozích průkazných precedentů.

led

ocko vyjadrila svoj názor:
„nevím to jistě, spíše se dohaduji, ale podle tohoto oznámení bych si to vyložila tak“,
nie tvrdenie „To znamená, že před úplným banem jsou ještě dílčí kroky od napomenutí, výstrahy, varování, omezení práv a nejzazší je blokace účtu“ a rozdiel práve ten voľný výklad vety:„Porušení Kodexu uživatele může vést až k okamžitému zablokování uživatelského přístupu bez předchozího upozornění“. Tvoja formulácia – možnosti – tam nie sú nikde uvedené. A to som pozerala aj z druhej strany monitoru, či som nič neprehliadla. Myslím, že máš pravdu v tom, že by to mohlo tam byť, ale zatiaľ nie je. Pošli návrh adminom na doplnenie.

led

Zjavne má ocko pravdu, že ide o akciu adminov na obmedzenie určitej skupiny „právomocných“, ktorí niekde vo svojom rozhodnutí spravili chybu
„Nejspíš majitel serveru nebo administrátor dospěli k závěru, že některé návrhy na smazání jsou neoprávněné“

annas

led určitě četla pozorně kodex a žádnou novou informaci neobjevila, takže by určitě bylo vhodné, abychom se dověděli víc.

Drap

Pokud je to takto a já se domnívám že to tak je, tak se mi na tom hlavně nelíbí , postup adminů. Nerad bych jim křivdil, ale myslím, že řádně uvedené důvody k takovému kroku by mnohé vysvětlily

led

Ja svoje práva poznám, aj keď mi ich niektorí užívatelia popierajú

anonym

:)) Led, ja to chapu tak , ze barbakan dostal neco jako zlutou kartu ve fotbale …a uz nemuze nahlasovat ty " pro nej " zavadne otazky.
Ale mozna se mylim. -iv-

anonym

A zavadne odpovedi. Ale ma v tom asi nejakej gulas … tu prvni cast chapu tak, ze kdyz on nahlasi nejakou zavadnou otazku, nebo odpoved , tak na to " nema pravo " , prptoze uz mu nekdo z odpovedi " vyssich mist " pohrozil ukazovackem. ( na stesti jen ukazovackem ) ..
a tu druhou cast nechapu :(