Smoullinka

co znamená tenhle znak ?? ^^

Nejlepší odpověď
Michal Kole

otazník a střížka ta se používá pro umocňování např. v Excelu

Další odpovědi
lukas.zmizik

když napíšeš 52 znaméná to 5² … píše se to do strojového kódu kde nejdou psát mocniny jiným způsobem

VMF

znamená také spojku „a“ např. ve výrocích

RyuzakiKate

To je anime smajlík vyjadřující buď nadšení, když je něco roztomilé nebo chceš říct například „awww“, zde příklad z praxe → http://1.bp.blog­spot.com/-ZH67xLMqrps/T­dIxW0KY1gI/AA­AAAAAAACw/cBHq1zKU­iKE/s1600/hap­py_girl_resize%255B1%255­D.jpg