HerbiG

Co znamena ten maly znak TM,ktery je na nejakych slovech v pravo nahore??

co znamena ten maly znak TM,ktery je na nejakych slovech v pravo nahore??

Nejlepší odpověď
anonym

Je to ochraná známka.
Práva související s ochrannými známkami lze nabýt řádným a soustavným používáním ochranných známek. Ochranné známky, které nejsou zaregistrovány u úřadu pro registraci ochranných známek (Trademark Office), jsou označeny zkratkou TM. Registrované ochranné známky mají značku ®.

Další odpovědi
GangstaHelper

Trademark = Obchodní značka

Gorouš

Tady máš odkázek jako vždy z Wikiny, ale najdeš tam všecko:

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ob­chodn%C3%AD_zna%­C4%8Dka

AVATAR666

autorská práva

Miroslavst

Je to ochranná známka, tak jako je céčko v kolečku popřípadě erko v kolečku.
Pokud je tedy u nějakého slova tato značka, znamená to, že ji už nemůžeš využít pro svou potřebu bez souhlasu majitele. (ochranná známka, copy, apod).