klikihak

Co znamená tato věta?

Please adjust feet to level dishwasher before using for the first time. Je to nápis na myčce a nejsem z něho moc moudrej… Ani překladače nepomohly k srozumitelné vě­tě.

Prosím nastavte /stopy/ /na úroveň/ předtím než jí poprvé použijete. Jaké stopy a úroveň? =O

Nejlepší odpověď
Jikra

Po výběru umístění myčky a před prvním použití jde o nastavení výšky nožiček myčky tak aby byla ve vodorovné poloze.

Další odpovědi
dědapetr

Toto vyšlo z překladače:
Nastavte nohy na úrovni nádobí před použitím poprvé.
pokud nemáš český manuál tak si ho najdi tady:
http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ291&q=ma­nu%C3%A1l+my%C4%8Dky&btn­G=Hledat+Googlem

Deter

Napadá mě, že sousloví „level dishwasher“ by mohlo znamenat "vyrovnat/srovnat myčku. A ty feet nebudou lidské nohy, ale nožky na spodku myčky. Takže jednoduše řečeno: nastavte ty nožky/podpěry tak, aby byla myčka vodorovně/nikoliv nakřivo/nekinklala se :)
Doplňuji:
chudst: v lince může být třeba jen prostor pro umístění myčky, která se pak dokoupí samostatně a zasune se tam, takže nějaký ty nožky pro korekci tam asi budou.

gnosis

jak pise Jikra, srovnat podle vodovahy. feet pravdepodobne znamena nozicky dole na mycce, musite je sestelovat aby nebyla mycka zesikma.

anonym

Jedná se o standardní poučení stejně jako u ledniček:
Pro správnou funkci myčky (chladničky, pračky), ustavte do vodorovné polohy před prvním zapnutím. (Obvykle pomocí předního páru vyšroubovatelných nožek, zadní jsou pevné).
Při vypouštění je plovákový spínač nastaven na vodorovnou hladinu, u chladničky není-li vyvážena, kompresor vibruje až drnčí a zvyšuje spotřebu.
Jinak se týká obou provedení, tedy i vestavného.

chudst

Take z toho nejsem moudry, prelozil bych to stejne. Nemate k tomu cesky manual?

Deter: to me take napadlo, ale neni mycka vbudovana do linky? (Nebo jsou i samostatne, ktere stoji na nozickach?)