Acer

Co znamená tato chyba v MC a jak i spravit?

http://www.ga­mesites.cz/Dow­nloads/zobrazit/12-minecraft-game Chci to spustit ale ukazuje se tohle co mám dělat?
Doplňuji:
omlouvám se tahle chyba failed to launch – fatal error occured (4) : Adress family not supported by protocol family: connet nečetl jsem si otázku

Odpovědi
anonym

Když jsem si tvoji chybu zadal na google tak na mě vyplivl 42 500 stránek kde se tato chyba řeší.

Tak že buď neumíš překládat, nebo jsi tak línej si zapnou překladač a vložit si řešení problému do něj.