lukrayon

Co znamená takto chyba v PC " error can't find ( poté umístění a název složky ) self deregistering " ???

Vždy když dám pravé tlačítko na myši u každé složky vyskočí tato hláška .
Doplňuji:
tak ne teď už to píše pouze toto , " Error : Can´t find **. Self deregistering …

Odpovědi
Supercom

no znamena to, ze není dostupna vychozi slozka a pokud ti to pise u zastupce, tak nemas dostupnou originalni slozku. Bud to bude vysunuta flashka nebo ext. HDD nebo disk z jednotky atd…

lukrayon

No ale ono se pak nabídne nabídka ale prostě vyskočí tato hláška , složku otevřu atd. ale prostě to furt háže ale jen u složek ( u všech ) -…