Co znamená specifikace pro Belgii.

Koupil jsem si auto fiat punto r.v.2001 a v technickém průkazu je napsána specifikace pro Belgii. Chtěl bych vědět, co to znamená, zda je v tom zahrnuta třeba nějaká výbava.Předem děkuji za odpověď. Honza

Odpovědi
dejv.s

No já měl Hyundai Sonatu USA verzi. A neprošla STK. Měla jiné emise a jiné přední světla a u nás nebyli homologované. Jinak je to asi fuk odkud auto pochazí. Jo a abych nezapoměl win číslo se bude lišit od evropské verze čili při koupi muže vzniknout problém.