bobánek

Co znamená slovo ridikil?Je to slovo které pochází z východního slovenska?

Nejlepší odpověď
vagra

Toto slovo používal bavič Ander z Košic,takže zcela učitě pochází z východního Slovenska.
Horší je to z významem.Mám pocit,že se to týkalo nějakého zavazadla nebo něčeho,co se v zavazadle vyskytuje./musel bych to „vyštrachat"někde na kazetě/
Ale to je informace neověřená.
Doufám,že se přihlásí nějaký"východňár“:-).

Další odpovědi
hanulka11

našla jsem že
ridikel' je kabelka
ridikell je sítko ,cedník

nevím zda to bude co bobánku hledáš?

Zdroj: http://www.sto­fanak.sk/slov­nik/search.as­p?searchstrin­g=ridikel&chbox_sa­r=1&search_me­toda=Kdekolvek&x=8&y=7