Retko

Co znamena slovo pořez?

Ve spojeni s clovekem..

„pořez v kozene reznicke zastere“.

Je to nejaky hromotluk??

Nejlepší odpověď
quentos

přesně tak, hromotluk, „udělaný“ člověk robustní postavy; běžnější je zdrobnělina „pořízek“.

Další odpovědi
vecernice

Je to fakt člověk hromotluk,i když máme tady jednoho kterej má asi metr padesát a říka se mu taky pořez.Taky by to mohl nástroj :pořez,nebo poříz nářečně,kteraj se používá ve dřevařství na hrubé opracování dřeva.

wenda

pořez je třeba Hagrid

panenka

POŘEZ JE ZABIJÁK (ŘEZNÍK) CO POŘEZÁVÁ LIDI.JE TO VRAŽDÍCÍ SLOVO