Co znamená slovo formátovat?

formátovat pamětovou kartu do mobilu

Nejlepší odpověď
Jarda

Formatovani pametoveho media znamena pripravit ho pro zapis dat. Predstavit si to muzete tak, ze si koupite sesit s prazdnymi strankami, ale kdyz budete umet psat jen na linkovany papir (zapis dat na medium), tak nez zacnete psat do sesitu musite si jej nalinkovat (formatovat).

Oproti sesitu maji digitalni media vyhodu, ze mohou byt formatovany vicekrat, v takovem pripade ze sesitu (media) zmizi vse co jste napsal (vase data)

Další odpovědi
Rosťa

Kdyz si v mobilu naformatujes pametovou kartu, tak se Ti z ni vsechno vymaze. Pak uz to nelze vzit zpet.

Tomi2k9

tak tak, je to smazani vsech dat, takze karta pak bude jak nova