stavba.J

Co znamená slovo avšak?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Spíše to bude ten překlep, protože jsem toto slovo nenašla ani ve slovníku cizích slov. Nemělo by to být spíše „avšak“? 🙂
Doplňuji:
Já jen doplním, že v této otázce bylo napsáno „Co znamená slovo avšach?“. Proto jsme tady s HOMEREM napsali, že by to mělo být avšak. Další otázka zněla „Co znamená slovo avšak?“. Tam jsem také odpověděla, ale tu otázku smazali a slova přehodili. Tady v této otázce mělo být slovo „avšach“ a v té předchozí „avšak“. Jenže jak vidím tak to admini zaměnili, a tím tato otázka s odpověďmi nedává smysl. Proto na toto upozorňuji, abyste si nemysleli, že s HOMEREM neumíme číst 🙂

Další odpovědi
annas

Avšak je spojka souřadná odporovací (na začátku věty) ve významu ale.

HOMER

Tak tohle bude buď z cizího jazyka,nebo překlep slova avšak (= ale,přesto..)

ReHu

avšak = ale