Co znamená sen o polibku s jinou dívkou?

Dobrý den,
Poslední noc se mi zdál hrozný sen. Jsem zamilovaný, mám přítelkyni, ale v tom snu se mi zdálo, že jsem políbil jinou dívku a byla to kamarádova přítelkyně. Tu dívku, kterou jsem pobíli v lásce rozhodně nemám a můžu říci, že jí opravdu nesnáším a teď ještě po tom snu ani nejsem schopen promluvit na ní, protože bych musel křičet. Ten sen mě ničí a proto se ptám, co to znamená, když sem šťastně zamilovaný, ale zdál se mi sen, ve kterém jsem políbil jinou dívku. Opravdu toho lituji a momentálně se za to nesnáším.

Děkuji moc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Výde ti láska,aspoň to je napsaný vmojim snáři.

Další odpovědi:

Zlatý

Šťastná a radostná láska. :-)

Jestlipak v tom případě tvé podvědomí není chytřejší než ty sám. Zamysli se nad tím, proč tě ta přítelova slečna tak štve. Jestli ono v tom není něco jiného než odpor. A krk dám za to, že tě přitahuje. Jinak si udělej jasno v tom, že ta slečna nemůže za to, co se tobě zdá. Křičet bys měl jít tak akorát na sebe (běž se raději vykřičet někam do přírody - bezvadně to odbourává stres).
Za sny nemůžeš. Pokud nepopíráš svou podstatu a máš skutečně rád svou přítelkyni, tak tě přece pouhý sen rozhodit nemůže. Mám však obavy, že tvá reakce (nenávist vůči cizí dívce, zlost na sebe za sen, v němž jsi ji políbil) signalizuje, že tě to táhne jinam.

Stříbrný

Nic.

Pokročilý

Omluv se jí. Ona nebude vědět o co jde a ty budeš mít klid. A už to nehul.

Pokročilý

Nemuselo by to znamenat nic, byl by to jen sen, kdybys to tak neřešil. To, že to řešíš znamená, že ta, kterou tak nesnášíš (proč ji vlastně tak nesnášíš, co hrozného ti mohla udělat? zlobíš se na ni, že ti leze do snů?), má tvoji pozornost a zájem...

Bronzový

Víš co se říká: Co se škádlívá to se rádo mívá :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.