Co znamená sdílení článku na př.z Novinek .cz

Pod některými články je zápis sdílení článku, jak použít?

Odpovědi
dave09

Pokud si Sdílení článku např u novinek.cz rozkliknete, uvidíte nabídku sdílení pro několik internetových služeb (Google, Facebook, Linkuj..). Cíl těchto odkazů je jednoduchý – v rámci vybrané služby můžete dát vědět ostatním o tomto článku. U Facebooku dáte vědět svým přátelům, u Linkuj přidáte bod dané stránce a posunete ji v žebříčku zajímavých stránek o něco výše.

Pokud žádnou službu z nabídky pod článkem nevyužíváte a ani to neplánujete, nemá pro Vás tato možnost žádný smysl.