Co znamená reporting, portfolio?

prosím o vysvětlení ohledně zaměstnání co znamená reporting, portfolio děkuji Jana K.

Nejlepší odpověď
dudu

Jestliže investujete např. do skupiny akcií vytvořila jste si svoje akciové portfolio. V zájmu minimalizace rizika by se mělo jednat o balík akcií nejméně od tří firem z různých oborů.
Pokud pak budete analyzovat skladbu svého portolia a srovnávat s jinými investory, lze hovořit o reportingu.
Nebo třeba jako pracovnice v bance máte na starosti porfolio klientů /skupina studenti, movití, podnikatelé/ a různé parametry pak slouží k reportingu o tom jak svěřené porfolio ošetřujete a hlavně vytěžujete. Pro banku bývají zisky vždy až na prvním místě. Úspěšní jsou lidé s kačením žaludkem.

Další odpovědi
Retko

Reporting obecne znamena podavat zpravu. Skus dat do googlu v uvozovkach „Reporting je“ a mas tam konkretni pripady.

A tady mas portfolio.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Por­tfolio