Retko

Co znamena prostopášnost a rozmařilost?

Muzete uvest presny priklad? Dekuji…

Nejlepší odpověď
quentos

jsou to synonyma. Obojí znamenají rozhazovačnost, sklon k hýření, plýtvání

Další odpovědi
dudu

Uvést příklady je dosti složité,protože hodně záleží na úhlu pohledu /např. jinak měří svět třeba jeptiška a jinak filmové hvězdy/. Rozmařilá je podle mě třeba Paris Hilton, prostopášné jsou studentky přivydělávající si na šminky prostitucí, ale i staříci, kteří šmahem vymění manželky za mladé milenky, tito jsou navíc asi i chlípní.

anonym

Bible?