Skinn3r

Co znamená prodávat pod cenou ?

Proc kdyz neco koupím od vyrobce a prodavat to za mensi cenu nez sem koupil co to má pro mě za význam a celkovej vyznam ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Když budeš prodávat za míň než jsi nakoupil ta to je po cenou,takže proděláš,aby to tak nebylo zvýšíš cenu u jiného zboží.Tak neproděláš.

Další odpovědi
hanulka11

no nevyděláš na tom jen si přilákáš zákazníky a ti třeba koupí i jiné zboží
jinak to pro tebe význam nemá

mosoj

Někdy nakoupíš takovej krám, že jsi rád když to prodáš pod cenou !

elektrikář

Znám jednoho obchodníka prodáva laciný tvaroh.Tím si do krámu táhne důchodkyně. Když už tam jsou nakoupí i další surovny na buchty. A jiné zboží na kterém si zse něco přirazí.