SanJay .

Co znamená „prašť jako uhoď“?

Nejlepší odpověď
gecco

Že to mas za jedny peníze…
😉

Další odpovědi
VeRe1983

Bodni jak píchni. Lze nahradit legendárními jmény Tomáš Fuk, případně Tomáš Jedno.

kodl67

Jako že jsou obě ty věci stejné…to je jako třeba skočit z mostu nebo ze 4 patra??

anonym

syynonymum, dulalitu, rivalitu, kdo ví?

da ny

U nás se říká „prašť jak bouchni“ nebo „udeř“ :D
Jedno a totéž, vyjde to na stejno (rozhodnutí), je to za jedny peníze…

Shef

když někdo řekne je to Prašť jako uhoď znamená to také že se jedná o stejnou věc nebo o stejnou událost. :)

Klaproth

Znamená to samé, jako „z louže pod okap“.

Mika.0.1.

Něco jako ve smyslu a v přísloví: Je to takové jako makové, např. nějaká etika v životě..