mobilemob

Co znamená „oddělení práce s talenty“?

Dobrý večer, brouzdala jsem na stránkách TV Nova a v kontaktech jsem našla mail na Oddělení práce s talenty (bylo to na této adrese: http://tv.nova.cz…. Co si pod tím mám představit? Je to kontakt, na který můžu poslat přehled mé dosavadní práce a doufat, že se jim budu na něco hodit, nebo tam jde o něco úplně jiného? Co si o tom myslíte? Předem díky za odpověď 😉
Doplňuji:
Omlouvám se, že dávám dotaz podruhé, ale včera mi nikdo neodpověděl.

Nejlepší odpověď
Drap

Tutéž otázku jsi dávala už všera. Opakování otázek je na těchto stránkách zapovězeno. Přečti si prosím pravidla těchto stránek.
Doplňuji:
Když nikdo neodpověděl, tak zřejmě nikdo nezná odpověď. Co vzít třeba telefon a zaolat si přímo do televize ?