co znamená odbytová organizace

Co znamená že v pojišťovnictví mi řeknou, že jsou odbytovou organizací

Nejlepší odpověď
dudu

Pro každou výrobní organizaci je důležité nějen něco vyprodukovat, ale také najít zákazníky a svoje zboží jim za dobrých platebních podmínek prodat – odbýt. Jsou ovšem i nevýrobní firmy, které zboží ve velkém pravidelně odebírají od výrobců a pak dále odbytují – realizují většinou velkoobchodu. Nevím co jste poptával u pojišťovny. To je podnik služeb a její výkon nejde měřit na metry, tuny atd.