Katru7

Co znamená ,,obalit v mukovi''?

Budu dělat muffiny ,ale v receptu je napsáno obalit v mukovi.Nevíte co to znamená?

Nejlepší odpověď
fcoop

http://www.go­ogle.com/sear­ch?q=recept+muf­finy&hl=en&sou­rceid=gd&rlz=1Q­1GGLD_csCZ348CZ348&aq=t

Další odpovědi
WeeBear

Rada se ti asi nebude líbit, ale nějak mi nesedí, co bys u muffinů měla obalovat, leda ovoce(?),.. Možná bych ti pomohla, kdybys mi dala odkaz na stránku receptu (pokud je z internetu), nebo přepsala recept. Ale takhle ti poradím jedinou věc – receptů na muffiny je tolik a tolik, že si můžeš vybrat i takový, kde nebudou psány žádné záhady. 🙂