Retko

Co znamena nohsled??

Nebo kdo je to spise?? Diky

Nejlepší odpověď
annas

Nohsled (obecný výraz) je člověk, který někoho sleduje. Buď toho, jehož má na starosti – je jakýmsi jeho pomocníkem, sluhou nebo ochrankou. Nebo jindy sleduje jiného člověka (něco jako kdysi býval detektiv).
Doplňuji:
Více v Příručním slovníku jazyka českého

Další odpovědi
anonym

Patolízal,věrný přikyvovač,s o­blibou se zavrtává do různých otvorů, i když je specializovaný na jeden,ten prostě miluje. Pro výkon tohoto je nutný „talent.“

panenka

je to společník nebo podřízený nějaké důležité osoby,která je významnější než je on sám.noshled přejímá její názory a postoje a pracuje v její prospěch.

eva

Nohsled jsme říkali jednomu klukovi,který za mnou pořád lezl(teda chodil) a otravoval mě svou přítomností,ikdyž jsem mu dávala jasně najevo že o něho nemám zájem.Takže podle mě je to člověk,který vám je neustále v patách 🙂