Blecha

Co znamená nezpracovaný surový tabák ?

A k čemu je ?
Doplňuji:
a na pytlíku je napsáno : neníurčeno k humánní spotřebě.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Neopracovaný surový tabák jsou listy tabáku možná pouze semleté, natrhané na kousíčky. Tabák není fermentován ani jinak upravován.

S cigaretou, doutníkem to nemá nic společného. to je výrobek z tabáku ne neopracovaný.

To máš Golema, že? nebo podobný. Kouřit se dá, zvykneš si. a je to levný.

Další odpovědi
fira

Podle mne je to tabák ze kterého není ještě nic vyrobeno.Třeba cigarety,doutníky a podobně.Tabák který není určen pro lidi je tabák který slouží třeba ny vykuřování skleníků a podobně.Vietnamští spoluobčané z něj ve velkém množství vyrábějí cigarety a pak je prodávají po různých tržnicích.

led

nespracovaný surový tabak je tzv. technický tabak. Na fajčenie nie je vhodný. Až po následnej úprave ho možno fajčiť.
Výnimka: partizáni v Južnej Amerike, nemajú ako spracovať tak fajčia aj taký

elektrikář

Nezpracovaný tabák jsou usušené listy. Správně se má před sušením fermentovat. To co se u nás prodává, určeno k vykuřování skleníků jsou nejpodřadnější druhy tabáku a tato poznámka je pro slevu na dani jak obejít větší zdanění.Lidé to unás kouří aby ušetřili.