Co znamená někomu „nastavit zrcadlo“?

Doplňuji:
13.komnata Jaguara aneb AVE prasismus?!

Odpovědi
PetrXY

SEBEVÝCHOVA

Doplňuji:
„Nastavit někomu zrcadlo“ znamená přinutit někoho, aby se zamyslel nad svým chováním či jednáním, říká se tomu také „sebereflexe“.

dědapetr

Postavte se před něj a usmějte se. Ze zrcadla se na vás bude dívat vaše usměvavá tvář.
To samé platí o lidech a celé společnosti. Jak se jednotlivec chová ke svému okolí, tak ho lidé vnímají a tak se také oni chovají k němu. Jedná se o tzv. zpětný efek.

Dochy

Ani jedno.
Pokud se chceš něco dozvědět, tak nezakládej debilní ankety. Pokud se chceš něco dozvědět z ankety, musíš si dát záležet na otázce i připravených možnostech.

kapka

Ani jedno. Premyslejte, jak funguje opravdove zrcadlo s treba vas neco napadne.