Co znamená název filmu Pelíšky?

Nejlepší odpověď
Terryle

Pelíšky jako domovy, útulný místo, kam se dá zalízt před občas divným světem, kde si nemusí lidi na nic hrát…

Další odpovědi
Elk

M\yslím, že to bylo myšleno tak, že každý člověk má v sobě ukrytý tajný pelíšek, kam se ukrývá před starostmi a tam si chrání svoje soukromí, bolístky, kam nikoho nepustí. Každý z nás má svůj pelíšek a jestli už doněj někoho pustí, tak odkryje deku svého já a tím pádem si ho do svého pelíšku pozval a přitulil.

BEAES

Byly spolu přece v pelíšku.

panenka

vlést si do polechu -pelíšku a spát