Okookooko

Co znamená např. 4/4 ve vyučovacích hodinách?

Dívala jsem se na střední školu, jaké budu mít předměty a kolikrát je budu do týdne mít. A například u Matematiky je 4/4.

Nejlepší odpověď
annas

První číslo znamená hodinovou dotací, druhé číslo z celkového počtu půlené hodiny.

Třeba na jedné OA v matematice je počet hoidn 3/1 – tzn., že 2 hodiny se učí společně celá třída a 1 hodina je půlená .

Další odpovědi
jinsun

u nás to bylo trochu jinak – 5/2 znamenalo že toho předmětu jsme měli 3 hodiny teorie a 2 hodiny byly praktických cvičeních

marci1

Nelze přesně odpovědět, jelikož je to na různých školách různé. Zjistíš to až zítra. 🙂