jaza

Co znamená nádobí zn. TupperWare?

V poslední době se objevuje nádobí a doplňky do kuchyně tupperware a je celkem dost drahé. Co to znamená a jak a kde lze použít?

Nejlepší odpověď
Reuef

no my mame misu a kuchynskej valecek od tyhle znacky…ale uz dobrejch 15 let 😁 nemuzu si stezovat…na druhou stranu co lze pokazit na valecku a na mise ze ? 🙂

Další odpovědi
terry

Jak mám chápat otázku Co znamená nádobí zn. TupperWare?
TupperWare je prostě značka jako třeba Tescoma. Různé firmy mají různé značky.
Za známé značky se platí.
TupperWare je známá a dobrá značka, proto jsou její výrobky dražší.
A také se neobjevuje v poslední době ale již hodně dlouhou dobu. Nevšimla jsem si, že by měli víc reklam než v minulosti.

anonym

Doporučuji si najít na internetu nabídku firmy a stačí se podívat a vybrat si. Je zde mnoho výrobků na uchování potravin, skladování, přípravu a také na přípravu v mikrovlnce. Pravdou je, že výrobky jsou dražší. Na druhé straně jim nelze upřít to, že jsou kvalitní a trvanlivé. Výborné jsou mísy na zadělávání těsta. Různé nádoby na uchování sýrů, uzeniny atd. Výběr je opravdu hodně bohatý.

quentos

používáme už řadu let, nadmíru spokojeni. Jde o to, že z nádob této značky lze vypustit vzduch a tím pádem udržet potraviny dlouho čerstvé.