Fly

Co znamená „na dobrírku“?

Na jednou webu je internetový obchod, kde se nakupuje na dobírku. Co přesně to znamená?

Nejlepší odpověď
annas

Dobírka je služba, kdy zboží platíte při převzetí na poště nebo případně u jiného přepravce (kurýrní služby). Za tuto službu zaplatíte určitou částku, kterou si dodavatel připočítá k ceně zboží.

Další odpovědi
Ergeti

Dobrý den,to znamená,že objednané zboží Vám pošlou poštou a vy to zboží zaplatíte při předávání,jinak ho nedostanete.Tereza

panenka

Znamená to že vám to bude třeba firmou PPF která rozváží dobirky nebo českou poštou doručeno v balíčku přímo domů pak si to jen převezmete a zaplatíte

NickD

…zboží vám bude doručeno (vetšinou s příplatkem za poštovné a balné) na adresu,kterou uvedete na objednávce a vy jej zaplatíte při převzetí.
Na takto zakoupené zboží se vztahuje záruka na vrácení do 14-ti dnů od převzetí.(jiné zboží,poškoze­né,barva,atd.)

ReHu

Na dobírku znamená, že za objednané zboží platíš při přebírání.
Může to být pošta nebo jiná doručovací firma.
Platíš cenu zboží + cenu za tu dopravu. Kolik, to určuje dodavatel.

9 řemesel

Jen tak s úsměvem:čtěme všichni po sobě CO jsme napsali! Nemylme a nebuďme mýleni.A ta PPF to snad skutečně nerozváží , nebo mi něco uteklo? Či snad nápad na novou otázku typu:Která PPF rozváží dobrírku? V životě se tyto věci „trestají“ dost krutě! Takže věřte „červené vlnovce“ pod slovem . Ale i tak všem moc hezký den !!