Avatar uživatele
Veri

Co znamená můj počet bodů?

Tedy kde je získám. Jsem tady nová, vlastně jsem tady zhruba 20 minut a dovedu si představit kolik lidí tady musí otázkami tohoto typu otravovat. Timto se k nim slavnostně přidávám:)

Předem děkuji za odpověď…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, redy, gagaga, 4154, robauška.cz před 3760 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Přihlásila jste se, dostala jste 1 bod. Zítra dostanete další bod automaticky, pokud se prihlásíte. Vaše otázka zaujala 4 uživatele, takže přidělili bod. Odpovidám, tak vám dám rovněž za otázku bod. Zbytek máte za odpovědi.

Jinak si pročtěte Podmínky a Kodex a dovíte se mnohem víc. Najdete dole na této stránce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Jsi nová,registrací ses zavázala jednat dle zdejších pravidel.Už hned jsi porušila jedno z nich-neopakovat otázky.
Body získáváš za zajímavé otázky(pokud možno takové,které se tady ještě nevyskytly)body získáváš za přínosné odpovědi.
Než položíš otázku a odešleš,použij našeptavač,to je to co se ti zobrazí pod neodeslanou otázkou.Pak se rozhodneš,jestli se zeptáš.
A tímto tě tady vítám…:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pleteš se. Lidé, kteří si přečtou dole pod lištou „Pravidla“,„Kodex uživatele“ a „Nápovědu“, tu otázkami tohoto typu neotravují.
Pravdou ovšem je, že ani tato „moudra“ nevystihují skutečnost. U některých uživatelů jsou udělené body pouhopouhým projevem příslušnosti k určité skupině. Je tu spousta správných a kvalitních příspěvků bez ohodnocení a při tom jsou tu chybné odpovědi neodpovídající na otázku hodnocené jako ty „nej“.
Nic moc za tím nehledej. Dříve bylo dosažení stupně „stříbrný“ spojeno s možností získat tričko s logem Odpovědi.cz. Dnes už je postup do jednotlivých kategorií pouze tím, že uživatelům poskytuje určité pravomoci, ale také povinnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

mělo by to prozradit tvou úroveň zde na webu, ale mám dojem, že se to návrháři a správci jaksi vymklo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek