Heřman

Co znamená Mgr. Ing. a Bc. před jménama učitelů.

Mgr. Lukáš Zdatný
Ing. Alena Dlouhá
Bc. Tomáš Malí

Nejlepší odpověď
jpau

Ing. – inženýr, tzn. magisterský titul převážně v technických (avšak nejenom – viz. např. Ekonomie apod.) oborech

Mgr. – magistr, magisterský titul, převážně v humanitních oborech (např. jazykovědec)

Bc. – bakalářský titul, předstupeň magisterského, pro někoho konečná

doktorát – nadstupeň magisterského titulu např. PhD., RNDr. (doktor přírodních věd), JUDr. (doktor, např. doktor práv), MUDR. (doktor medicíny), MVDr. (venterinární doktor) apod.

Další odpovědi
anonym

To jsou zkratky vysokoškolských titulů, tedy něco co asi ty mít nikdy nebudeš. :)) Přečti si po sobě, co jsi napsal a jak!