marťa382

Co znamená: leštit kliky?

Doma se nemůžeme shodnout…
Doplňuji:
Zapomněla jsem dodat, že je to myšleno obrazně…

Nejlepší odpověď
fcoop

Buď – vzít Sidol,hadr a leštit kliky do vysokého lesku,nebo provozovat rektální alpinismus.

Další odpovědi
iceT

Když Van Damme přijel do Ameriky,tak také leštil kliky(obíhal filmová studia a producenty)ve snaze uchytit se u filmu,což bylo jeho snem.

tatanka

Lézt do zadku, ale fcoop to napsal tak krásně!

anonym

Chodit ode dveří ke dveřím různých „vyšších míst“ (úřadů, institucí atd.) a snažit se získat pozornost, známosti, konexe, šanci…

zjentek

všichni píšou totéž,no jo, jenže já znal homosexuála a ten říkal, že ho nejvíce ze všeho baví leštit kliky, ale myslel to trošičku jinak, to se mi nechce psát jak, ale jako kliku u správných dveří tím rozhodně nemyslel ..tak nevím, jestli to nemá více významů a proč se doma nemůžete shodnout ,),)

anonym

No, za prvé to má význam vzít hadr a vyleštit si kliku.
Přeneseně to znamená shánění výhod kvůli osobnímu prospěchu pro sebe, příbuzné nebo známé
a za další podstrkávání úplatků rovněž za účelem zajištění si výhod.

mosoj

Předvádět funkci čípku .

johana 56

Dodržovánim hygieny zabránit množení bacilů.

anonym

Jak vidíš, oba s fcoopem jsme to pochopili správně. Akorát jsi nám dala možnost zavtipkovat si. ☺☺☺