kiki1

Co znamená krátké a rychlé pípání během vyzvánění?

Ahoj, potřebuji poradit. Dneska jsem volala bráchovi a když to začalo vyzvánět, nejdřív to začalo pípat tak jak to normálně při vyzvánění pípá, ale pak to začalo pípat jenom krátce a rychle. Tak jsem to zavěsila a vytočila to znovu. A pak už se mi ozval jen automat, že je volané číslo nedostupné. Tak nevím, jestli mu to předtím zvonilo a nechtěl mi to zvednout, a tak když jsem zavěsila, vypnul si mobil, čímž mi to po druhým vytočení řeklo, že je nedostupný. Nevíte, co to krátké a rychlé pípání znamená?

Nejlepší odpověď
klumprt

Anebo bratr měl mobil na pokraji vybití a tys mu ho tím prvním voláním dorazila. Pak už byl nedostupný – vybitý, vypnutý. Pokud ti nedluží peníze, tak bych to považoval za nejpravděpodobnější variantu 🙂

Další odpovědi
mosoj

No brácha tě odmítl a pak si vypnul telefon. Krátké signály znamenají obsazené číslo.