Trimex

Co znamená ked niekto dostane rekt

Odpovědi
Kepler

Direkt, to bych věděl – přímý úder v boxu. A my staří latiníci víme, že rectum = konečník, takže rekt asi bude kopanec do pr..le.

Psychotic

Nejspíš nějaký strašně kůl náctiletý machr viděl v angličtině výraz „get rekt“ (úmyslně špatně hláskovanou verzi „get wrecked“) a protože děcka neumí anglicky, myslel si, že „get“ vždycky znamená „dostat“ a použil to tak ve slovenštině. Alespoň mě nic jiného nenapadá.

anonym

Znamená to, že někoho takříkajíc „setřeš“.
Nejdřív to používali 10leté děti na online střílečkách, teď už je to víc rozšířený hlavně mezi mládeží.

„Get rekt bitch!!1!§§“

marci1

REKT
Význam: Wrecked
Popis: Používá se ve významu „opilý“ / „opilost“ (alkoholem, )rozbitý" .
Jazyk: angličtina
🙂
Zdroj: http://www.zkrat­ky.cz/REKT/22298