irij

Co znamená, když se u stahovaného programu objeví hláška : …je virus zadarmo? Jako ,že je tam virus?

Doplňuji:
Např. z GOOGLU z angl. stránek ,po přeložení :Revo Uninstaller je virus zadarmo.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud se Vám zobrazí nějaká Hláška typu „Found Virus“ a pokud okno vypadá jinak než jste zvyklý od svého antiviru, tak na to NEKLIKEJTE, protože si do systému stáhnete „falešný antivir“, který bude chtít, aby jste „autorovi“ zaplatili, bude Vám krást data, špiclovat Vás,…

Pokud Vás zajímá jak reaguje Váš antivir tak stáhněte EICAR http://www.ei­car.org/downlo­ad/eicar.com

Je to NEŠKODNÝ testovací soubor pro diagnostiku funkčnosti antiviru.

Další odpovědi
anonym

budte trochu konkretni , odkud a co stahujete ? jak zni CELA ta hlaska kterou z casti citujete ?