Co znamená když pes vrtí ocáskem?

to vím, že je spokojený, ale co když ocáskem vrtí muž?

Nejlepší odpověď
anonym

to znamená že za okamžik spokojený bude až dovrtí

Další odpovědi
Drap

Pes má radost. Žádného muže jsem zatím vrtět neviděl

otaznik007

To by vypadalo pěkně blbě… ještě blbější by to ale bylo, kdyby to nahrazovalo erekci :D

mojitek

když pes vrtí ocasem nemusí nutně znamenat že -má radost-. Pes vrtí ocasem při emocích..

Bob2

Zdravím, prosím je tu někdo, kdo se zabývá správnou výživou psů? a poradil by mi výživu pro staforda?

Broukk

Nejlepší co můžete svému psovi dát, tak jsou granule a konzervy Brit, mají opravdu velice dobré složení.

Broukk

Nejlepší co můžete svému psovi dát, tak jsou granule a konzervy Brit, mají opravdu velice dobré složení.