štamgast

Co znamená, když někdo řekne, že bude hlína?

Nejlepší odpověď
briketka10

sranda a velká :D))

Další odpovědi
annas

Neslyšela jsem to, podívala se tedy do SNČ a našla, že hlína:

  1. legrace
  2. argotický výraz – něco drahého, kvalitní věc (obv. jako předmět krádeže)

Alesh

sranda … původ snad u V+W

bolak

http://www.you­tube.com/watch?v=wha2ced­ZV-k

anonym

bolak, a ja jsem vam tak verila ..... , ze nezverejnite moje soukrome video ! zase jsem se holt spalila , no.. :(
mel jste mi vypatrat moje kolo a zatim tohle .. fuj, aby vas hamba fackovala !

  • iv-

vagra

:D

annas

Zjišťuji, že v nespisovné češtině mám mezery. 🙂

manon

annas: Opusť knihy a vyraž někam do ulic na mejdan :) Za hlínou :)

annas

manon: zřejmě máš pravdu. 🙂

briketka10

:DD))