Achilles

Co znamená, když někdo obchoduje na burze s akciemi? Můžu i já obchodovat na burze?

Odpovědi
manon

Docela dobré povídání:
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/e­konomika/spotre­bitel/87893-jak-zacit-obchodovat-na-burze/

dudu

Vy jako fyzická osoba na burze s akciemi přímo obchodovat nemůžete. A i pokud využijete služeb oprávněných makléřů, resp. společností, buďte si vědom, že tato forma investic vyžaduje ovládat celou řadu specifických znalostí a nese vysoké riziko.

karelll

Najeď na XTB a stáhni si demo učet a uvidíš jaká je to „sranda“