.m.a.t.a.

Co znamená, když můj králík má už po několikáté průjem ? Mám to řešit ?

Nejlepší odpověď
www

Řešit to musíš.
Dávej mu pouze suchou stravu (seno ap.) a do misky vodu k pití. Pokud to pomůže, pomalu a opatrně přidávat „zelené“. V opačném případě navštiv veterináře.
Zkušenost
Doplňuji:
Znamená to, žes mohla udělat při krmení nějakou chybu, což by se mělo popsaným způsobem změnit. Důvod však může být i jiný (nemoc), proto ten veterinář.

Další odpovědi
Braník

dávej jen seno,popř,ječmen ,granulky plus pití,čistou vodu a v žádném případě mu nedávej zelené,králíci jsou v dnešní době náchylní na kokcidiozu , proto posléze trpí průjmem a střevními potížemi,můžeš přidat u suchý i tvrdý chléb,zelené stravě se prosím vyhni!

cochee

A KDY má ten králík průjem? Králík totiž v noci vylučuje kašovitou stolici, kterou vzápětí opět požírá. Má to co do činění s bioflórou, kterou si tím obnovuje v horních částech trávicího traktu.

.m.a.t.a.

Má ho přes den, ono je právě blbé, že on seno moc nejí :/