Michal Kole

Co znamená, když mi Dan II. vyskočí na klín a sedí mi tam ? Dan I. to nedělal.

Nejlepší odpověď
HugoCharles

Chce to, Michale. Chce tě!

Další odpovědi
anonym

Michale, a už byl Dan II. s Tebou na bazéně? A kolik uplaval délek?
Až ho protáhneš vodou, taky se asi bude chovat jinak. Uvědom si, že Dan I už Tě znal, tak asi neměl důvod jančit jako štěně.

Elk

Jedna z dalších neinteligentních otázek…jako většina, ale bodíky nějak nepřibývají, že? Možná by to chtělo nějakou pauzu......roční!

Drap

Buď ho tam nech, nebo sundej. Nic jiného nevymyslíš.

Awe

Alespoň někdo ti chce blafnout čápa
Doplňuji:
Jinak tohle mi připomělo simpsonovi…Sněhulka I,Sněhulka II,atd… Jestli bude mít ten pes stěstí jako v seriálu no tak ho lituju

zjentek

znamená, že důvěřuje ..zatím

Jsemtady

Co jsi udělal Danovi I?

Má tě rád, chce abys ho hladil. Psi normálně páníčkovi lezou k nohám. No a nebo na klín pokud se tam vejdou a dostanou.

sarkara

Proč sem píšou lidi, že otazkama sbíráš body?? Je to pravda?
Jinak k otazce. Pes má rád teplo. Asi pouštíš moc pšouků, takže když pes cítí smrádek a teplíčko skočí na tebe :)