HerbiG

Co znamená, když má někdo „matné“ vlasy ?

Nejlepší odpověď
dudu

Odpovím oklikou a možná nesprávně. Takže pokud je kůň bujný a leskne se mu srst, pak lze hovořit o tom, že je ve výborné kondici a má dostatek obroku – je dobře živen. Opakem jsou jeho smutné oči a matná srst. Asi to přeneseně platí také u lidí.

Další odpovědi
panenka

Matné vlasy znamenají oslabené nezdravě vypadající vlasy.

hanulka11

Matné vlasy jsou vlasy,o které je špatně pečováno.Nyní je tolik šamponů s vitamíny -stejně ale výborný býval březový šampon -hodil se pro všechny vlasy.
Lze koupit i vyživovací kůru a 1× za 14dní ji aplikovat a vlasy se opravdu zlepší.

Nebo zajít do lékárny a koupit si kapsle na výživu vlasů.