ToMečíř

Co znamená když k fotoaparátu je zaškolení zdarma?

Chci si koupit tento fototaparát a k němu nabízejí zaškolení zdarma… co to znamená? Děkuji za odpověď :)
Doplňuji:
http://eshop.fo­tolab.cz/produc­t/digit-ln-kompakty/samsun­g/samsung-st200f-ern-za-kolen-zdarma/

Nejlepší odpověď
Děda Louda

To znamená, že za ně nebudeš platit.

Další odpovědi
Michal Kole

že ti vysvětlí jak se fotoparát zapíná, jak se s ním fotí, kde se co nastavuje, jak se to přetáhne do počítače, jak se foták vypne, jak se vyčistí od bordelu, když fotíš někde na poušti nebo když ti v moři spadne do vody nebo doma do záchodu 😁