Co znamená, když je v pracovním inzerátu uvedena samostatnost?

Co se tím myslí mezi řádky? Jak konkrétně má být zaměstnanec samostatný? Stačí když sám dojde do práce bez maminky?

Nejlepší odpověď
Drap

Musí se sám umět rozhodovat, brz pomoci řešit různé situace a pod.A hlavně, musí trochu přemýšlet

Další odpovědi
hanulka11

si asi děláš srandu ne…

led

Vie ako chytiť náradie do ruky, vie písať, čítať a rozmýšľať bez pomoci druhých ľudí.
A hlavne nehovorí na všetko: „dajte mi ľudí, ja to urobím“,„povedzte mi, ako to mám urobiť“…

lexx

tak třeba v obchodní činnosti vše děláš sám: marketing, nabídky, dodávky, ceny, dopravu, zdroje, finance, vymáhání plateb a to vše za minimální mzdu 8000 Kč brutto, ostatní skásne pán majitel – podnikatel