Efchen

Co znamená, když je o někom řečeno, že má hladové oči?

Není myšleno ve smyslu,že dívka vypadá, že má hlad.
Doplňuji:
omlouvám se,zapomněla jsem,že jsem ji už položila a odpovědi jsem tím pádem ani nečetla…

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-kdyz-ma-divka-hladove-oci

Další odpovědi
brillant

před týdnem
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-kdyz-ma-divka-hladove-oci
Doplňuji:
česílko byl rychlejší

anonym

Tuto otázku i s odpovědí si najdi v liště- nedávno se tu řešila.

Wang

To sousloví tě, zdá se, nějakým způsobem nutkavě fascinuje, viď.
Vždyť to byla tvoje vlastní otázka… Něco mi uniká? Odpovědi jsi snad na ni dostala.
Doplňuji:
Tak to je smutný.

  • * *

A hlavně to, že jsi dala nominaci česílkovi a ne mě!! :D Taky jsem se snažil. ;)
(humor)

anonym

Efchen – svlékat někoho pohledem = mít hladové oči.
Tato otázka tu byla opravdu velice nedávno, někdy je potřeba mrknout do vyhledávače (šedá lišta vpravo nahoře), aby se otázky neopakovaly. To se totiž podle pravidel bere za podvádění.

anonym

ocko, chyba. Vždyť se ptala ona sama před 7 dny, tak ani nemusí nikam koukat (snad kromě do vlastního svědomí).

anonym

Vidíš, a já nekoukala, kdo tu otázku položil. Jen jsem zaregistrovala, že tu asi před týdnem byla položena. Nicméně si nemyslím, že by se jednalo o úmysl.

anonym

souhlas s tebou, asi si nick neuvědomil, ale je mi divné, že nedošlo na mail. Implicitně je nastaveno u tohoto portálu, že chodí na mejla.
Takže i Dr.Axl má pravdu.