HerbiG

Co znamena,kdyz je neco pikantni??

Nejlepší odpověď
annas

Pikantní:

  1. mající jemně ostrou, výraznou chuť – pikantní jídlo.
  2. dráždivě vzrušující – pikantní anekdota.

SSČ

Další odpovědi
Jakub

Něco, co má výraznou příchuť. Ale nemusí to být jen jídlo. Může to být i pikantní anekdota.

Michal

Je to více kořeněné a na jazyku to je cítit,ale není třeba každé sousto zapít.Při jídle máte dobrý pocit,že je jídlo dobré ,mírně ostré,tedy pikantní.A jak uvedl kolega nemusí to souviset s jídlem,jsou pikantní vtipy,historky,čili také kořeněné,ale sexem, ironiínebo černým humorem.Pozor sprostý vtip nemusí být už pikantní…

Pavel1212

když je něco dobré – lahodné (v jídlu)

panenka

je to ostře dochucený pokrm nějakým zvýraznějším kořením např: špetkou papriky pálivé