Luciášek32

co znamená když je na ruce zvednutý jen malíček, ukazováček a palec nebo když jenom malíček a ukazováček?

Nejlepší odpověď
ReHu

Cituji:
Ač se to nezdá, tak to v americe znamená úplný opak než v evropě. Viz třeba tady http://en.wiki­pedia.org/wiki/Ho­ok_%27em Horns , nebo je to taky \"love\&q uot; gesto. Odlišuje se tím, že ho dělají dlaní dopředu. Jiný kraj, jiný mrav, když někam jedeš tak je dobrý se o hlavních gestech informovat, jinak riskuješ ránu do zubů.

Další odpovědi
briketka10

a když je na ruce zvednutý pouze palec znamená to O.K.

Tíšek99

malíček a ukazováček-YEAH

rosinka

Znamená to rohatýho čerta, a význam je – držím tě v šachu, tak pozor na to.