Canis

Co znamená, když dá holka klukovi prsten?

Nejlepší odpověď
dubraro

Řekl bych, že mu prostě jen dala dárek pro radost a aby na ni vzpomínal. Mladá holka asi nemyslí na symboliku prstenu jako pouta.

Další odpovědi
bolak

Já bych řek, že si tě chce zakroužkovat. Že z nějakýho důvodu chce, abys ji měl pořád na očích, abyste byli nějakým způsobem spojeni.. Ale uvidíme co na to ostatní věštitelé.. oni jsou totiž různý druhy prstenů, nemáš obrázek? Není to náhodou tenhle, viď? >> http://i.ebay­img.com/images/g/JggA­AOxycmBS5-lO/s-l300.jpg

ivzez

Přece to, že mu dá prsten.

Mc Merkurion

… no, záleží kde: jestli v kostele nebo na úřadě > tak to je snad jasný – a ještě si na to vezme svědky, aby se nemohl vykroutit …