Co znamená „jsem po draku“?

(mám v hubě jak v polepšovně)

Nejlepší odpověď
gecco

Slangové vyjádření pro kocovinu – vyzkoušej, jde o stav mnohem snáze ´zažitelný´, než popsatelný…
Ale pamatuj – každý si svého draka hlídá sám…
😉

Další odpovědi
anonym

Souhlasím s – gecco -.V mladším věku jsem to zažíval častěji, nyní už ne.A není to tím, že jsem starší (starý), ale NEJSOU PENÍZE.Zlatí komunisti, tam jsem na toho draka měl, tento režim mně už o tento zážitek připravil.